telefon 703 615 613 / po-pá 8-17h DOTAZY NA DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ
Výkup automobilů a ekologická likvidace automobilů

VÝKUP AUTOMOBILŮ A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOMOBILŮ

VOLEJTE 703 615 613 / po-pá 8–17h / DOTAZY NA DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ

Výše odměny závisí na konkrétním automobilu, jeho stavu, roku výroby, u automobilů na náhradní díly na využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného automobilu a zda je o dané díly zájem - u aut co se nezačali vyrábět déle než před 15 lety vykupujeme naprostou většinu - u starších aut je zájem jen o opravdu zajímavá auta — ostatní auta jsou pouze na sešrotování bez využitelnosti na náhradní díly a zde se výše odměny pohybuje 0–500Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR.

Vykupujeme osobní automobily,dodávky ale i nákladní vozy ale také veterány.

K výkupům a likvidacím automobilů odtah zdarma

Ekologická likvidace a výkup automobilů po celé ČR.

Výkup automobilů

Výkup automobilů s odměnou 3.000 až 90.000 Kč za každý vůz platí pro automobily, které jsou třeba lehce bourané, nefunkční ale stále má smysl je opravit a bude o jejich prodej zájem. Nemusíte řešit opravy a starosti s tím co se na daném voze opět objeví a co vás to bude stát — všechny tyto problémy převezmeme za vás — nabídneme vám odtah z místa kde vůz stojí, převzetí právní odpovědnosti a vyplatíme vám odměnu dle konkrétního vozu 3.000 až 90.000 Kč rovnou na místě. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 613 (Po-Pá 8-17h).

Vykupujeme osobní automobily,dodávky ale i nákladní vozy ale také veterány.

Výkup automobilů na náhradní díly

Výkup automobilů na náhradní díly platí pro automobily, kdy se již nevyplatí oprava například z důvodu nehody a nebo vážných a nákladných oprav automobilu ale stále je z daného vozu poptávka po náhradních dílech a není to auto již nezajímavé a nebo hodně atypické a je škoda ho jen ekologicky zlikvidovat. Pro vozy si přijedeme až k vám s dotahem zdarma, vystavíme vám protokol nutný k odhlášení na dopravním inspektorátu a nabídneme odměnu pro vás, která se v tomto případě pohybuje v rozpětí 500 až 45.000 Kč. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 613 (Po-Pá 8-17h).

Vykupujeme osobní automobily, dodávky ale i nákladní vozy ale také veterány.

Ekologická likvidace automobilů

Ekologická likvidace automobilů je poslední možností pro auta, kde se již nejenom nevyplatí oprava, ale není již ani zájem o náhradní díly z konkrétního automobilu. Jedná se o vozy starší a nebo nezajímavé na náhradní díly. V případě ekologické likvidace automobilů vám můžeme nabídnout odtah zdarma přímo z místa, kde automobil stojí, garanci vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci automobilu nutného k odhlášení na dopravním inspektorátu a odměnu 0 až 500 Kč, jejíž výše závisí na aktuálních výkupních cen železa a konkrétním automobilu. Vy nikam nemusíte a máte vše vyřízené rovnou — stačí pouze vyplnit formulář na těchto stránkách a nebo zavolat našim operátorům na 703 615 613 (Po-Pá 8-17h).

Likvidujeme osobní automobily,dodávky ale i nákladní vozy ale také veterány.

Potřebné doklady

OP (v případě firmy jednatel), velký TP, případně plnou moc či ukončené dědické řízení.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky na telefonu 703 615 613 (Po-Pá 8-17h) a nebo zde přes formulář.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

Ekologická likvidace a výkup aut po celé ČR.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

NEVOLEJTE NA TELEFON, TAM VÁM S DÍLY NIKDO NEPOMŮŽE A BUDETE ZBYTEČNĚ ZDRŽOVAT JAK NÁS TAK SAMI SEBE.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 2h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici - když se do 2h neozveme je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

SEZNAM PARTNERŮ

Seznam státem oprávněných firem dle vašeho kraje (firmy, od kterých budete mít protokol k likvidaci).

mapa partnerů